Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To 15-latek z Kielc zginął w wypadku na ul. Wrotkowskiej

Utworzony przez Anonim, 17 kwietnia 2014 r. o 14:12 Powrót do artykułu
nie sądź jagna.. nie chciałabyś być na miejscu tej pani, zapewniam Cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale narobiłes Patryk ja jebie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pani ze skody to nie pani doktor przypadkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pierwszy rzut oka winną osobą jest kierująca fabią, ale może to i dobrze, ze wymusiła pierwszenstwo i doszlo do tego zdarzenia (pomijając fakt, że szkoda tutaj 15-latka), ale może dzięki temu policja przyjrzy się owemu 19-latkowi, bedącemu kawałem sku***ela, jezdzącego po pijaku mimo, że nie ma prawka ktore rowniez stracił bedac po pijaku. Mając 0,06 musiał pić alko dzien wczesniej albo rano sobie cos chlapnąć skoro nadal promile do konca nie zeszły. Mógł być na kacu porządnym z resztą skoro do poludnia go trzymało. A na dodatek kiedys debil był pod wplywem narkotykow i nadal jezdził. Moim zdaniem powinna policja wyjsc na ulice, ruszyc d*** i na przejsciach kontrolowac non stop. Czerwone swiatlo, wychodzi policja, badanie 50 osob, potem znowu. Dlaczego takie akcje odbywają się tylko w okolicach Sylwestra albo Andrzejek? Moze czesciej by sie przydały.
Przypomnij nam może, jaka ilość jest dozwolona w polskim prawie jeśli chodzi o promile?? Jak się nie mylę (a mogę się mylić) było 0,2 promila więc 0,06 w wydychanym to 0,12 promila we krwi. Czy mylę się? Jeśli nadal jest 0,2 to miał w granicach normy. Winna jest kierowniczka ze skody bo wymusiła. Mógł jechać szybko ale to Skoda doprowadziła to rozwoju takiej sytuacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahah , patryczek ....szkoda chłopaczyny , dobry skoczobryczek ...latał z chłopakami z bronxu na wyrwy i torebki ...Pozdro ziomus Kali z Bronxu
Napewno to czyta i Ci odpisze, jak mu święty Piotr da hasło do wifi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrali mu prawko za to ze wiózł 9 osob w busie czy ze był naćpany? powinni posadzić ta cipę co pierwszeństwo wymusiła za nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym to się pi*** przepisów nauczy bo widac za malo na kursie
jeden jedyny plus tego ze wymusiła, mam nadzieję że wyeliminowała potencjalnego mordercę z drogi. Chyba gorszy taki ćpun po metaamfetaminie niż jak ją nazwałeś ci*** wymuszająca.     9 osób jechało z gościem naćpanym metaamfetaminą, odważni goście, albo sami byli naćpani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przede wszystkim tego kierowcy z hondy nie powinno być na ulicy (tzn nie powinien prowadzic samochodu) to on powinien być pociągnięty za spowodowanie śmiertelnego wypadku.Raczej 50km/h to on nie miał podejrzewam że 2 razy więcej a więc ewindentnie przekroczył prędkość co przyczyniło się do śmierci młodego chłopaka
  100% racji !!!   taki kozak, w tuningowanym szrocie a z 50 km/h nie potrafi wyhamować tylko lata po słupach ?! A może nie było 50 km/h ? A może miał reakcje opóźnione bo może małe ćpanko było ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdole! Jak szybko musial jechac, zeby tak sie rozbic! 19 lat i pustak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przede wszystkim tego kierowcy z hondy nie powinno być na ulicy (tzn nie powinien prowadzic samochodu) to on powinien być pociągnięty za spowodowanie śmiertelnego wypadku.Raczej 50km/h to on nie miał podejrzewam że 2 razy więcej a więc ewindentnie przekroczył prędkość co przyczyniło się do śmierci młodego chłopaka
PRZEDE WSZYSTKIM TO TO BABSKO NIE POWINNO WJECHAĆ NA SKRZYŻOWANIE !!!! A co by było jakby tam jechał tir z 50km/h ?? zmiótłby ją aż pod kunickiego... koleś z hondy odpowie swoją drogą, ale dla mnie kobieta jest tu winna i wszystko w temacie, niech się nauczy jeździć, a lepiej niech zabiorą jej prawo jazdy bo strach między takimi ludźmi jeździć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przede wszystkim tego kierowcy z hondy nie powinno być na ulicy (tzn nie powinien prowadzic samochodu) to on powinien być pociągnięty za spowodowanie śmiertelnego wypadku.Raczej 50km/h to on nie miał podejrzewam że 2 razy więcej a więc ewindentnie przekroczył prędkość co przyczyniło się do śmierci młodego chłopaka
po twojej wypowiedzi można stwierdzić jedno; należysz do grupy impotentów umysłowych.   Mogę zapier.... nawet 200km/h ty wjeżdżasz z pod porządkowanej doprowadzasz do wypadku i to ty jesteś winny nie ja. Mi mogą jedynie dać mandat za prędkość i to pod warunkiem że mi to udowodnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po twojej wypowiedzi można stwierdzić jedno; należysz do grupy impotentów umysłowych.   Mogę zapier.... nawet 200km/h ty wjeżdżasz z pod porządkowanej doprowadzasz do wypadku i to ty jesteś winny nie ja. Mi mogą jedynie dać mandat za prędkość i to pod warunkiem że mi to udowodnią.
Prosta sprawa co tu dużo gadać. Nie miała prawa tam się znaleźć teraz ma na sumieniu młodego chłopaka... Po wypowiedziach widać jacy tu są wielcy kierowcy... zresztą to samo widać na ulicach: -nagminne jeżdzenie lewym pasem -zatrzymywanie się przed prześciami i wypuszczanie pieszych na drogę -wymuszanie pierwszeństwa na rondach - i wiele wiele innych   Nie prędkość zabija tylko głupota innych, ile tych wszystkich wypadków śmiertelnych jest spowodowanych nadmierną prędkością ? a ile przed debilizm innych kierowców   NIERAZ SIĘ ZASTANAWIAM KTO TAKIM LUDZIOM DAJE PRAWO JAZDY. IQ mniej jak 80 a od 82 podobno wiąże się sznurówkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEDE WSZYSTKIM TO TO BABSKO NIE POWINNO WJECHAĆ NA SKRZYŻOWANIE !!!! A co by było jakby tam jechał tir z 50km/h ?? zmiótłby ją aż pod kunickiego... koleś z hondy odpowie swoją drogą, ale dla mnie kobieta jest tu winna i wszystko w temacie, niech się nauczy jeździć, a lepiej niech zabiorą jej prawo jazdy bo strach między takimi ludźmi jeździć ...
  jest winna wymuszenia, ale śmierci chłopaka winny jest kierowca hondy. Jego nie powinno tam być bo miał zakaz prowadzenie pojazdów, po drugie przy prędkościach tam dozwolonych wymuszenie kończy się kolizją a nie masakrą samochodu na słupie.   Tam są trzy pasy, jeśli koleś nie widział że kobieta nadjeżdża z podporządkowanej to nie powinien siadać za kółko. A może było za szybko ? Przy 50 km/h i dobrej widoczności, jest tam sporo miejsca żeby wymuszenie zakończyło się co najwyżej drobną kolizją. Chyba że się Wrotkowską napi....dala >100km/h.   To jest normalne skrzyżowanie z bardzo dobrą widocznością, jedynym problemem jest to że Wrotkowską samochody jeżdżą szybko, a wyjeżdżający z Inżynierskiej mają do pokonania 3 pasy, jak się spotka dwóch głupków, jeden z pedałem w podłodze a drugi nie potrafiący ocenic odległości od tak pędzącego pojazdu, to robi się problem.   Lubella to powinna kamerę skierować na to skrzyżowanie i dawać on-line na swojej stronie, szczególnie w godzinach szczytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jego nie powinno tam być bo miał zakaz prowadzenie pojazdów,  
to stosownie powinien zostać za to ukarany, a ona za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i tyle w temacie... jeszcze raz powtarzam ! NIE POWINNA SIĘ ZNALEŹĆ W OGÓLE NA TEJ DRODZE SKORO PORUSZAŁY SIĘ NIĄ INNE POJAZDY ! LUDZIE WŁĄCZCIE MYŚLENIE !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę zapier.... nawet 200km/h ty wjeżdżasz z pod porządkowanej doprowadzasz do wypadku i to ty jesteś winny nie ja. Mi mogą jedynie dać mandat za prędkość i to pod warunkiem że mi to udowodnią.
poziom umysłowy na poziomie kierowcy hondy. Możesz też jechać naćpany, i też mogą ci dać mandat pod warunkiem że cię skontrolują i ci to udowodnią ?   Powinni takie testy wprowadzić na egz. na prawo żeby tacy nie pojawiali się na drogach.   Zrozum ***** że nikt nikogo nie uczy oceniać odległości od pojazdu napier***aj.ą.cego 200km/h, bo w okolicach skrzyżowań nie jeździ się z takimi prędkościami. Ani nie uczą tego w szkołach nauki jazdy ani ludzie nie mają szans nabrać takich doświadczeń z jazdy po mieście. Dlatego jak trafiają na takiego ****** co napier.d.ala po mieście jak po torze to zdarzają się wypadki.   Na Majdanku leży wielu takich co myślą tak jak ty. Powinni mieć taką tabliczkę "Tu leży ten co miał pierwszeństwo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to stosownie powinien zostać za to ukarany, a ona za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i tyle w temacie... jeszcze raz powtarzam ! NIE POWINNA SIĘ ZNALEŹĆ W OGÓLE NA TEJ DRODZE SKORO PORUSZAŁY SIĘ NIĄ INNE POJAZDY ! LUDZIE WŁĄCZCIE MYŚLENIE !!
poruszały się z dozwoloną prędkością ? kierowca był pod wpływem środków odurzających czy nie ? Tego jeszcze nie wiemy ale co do prędkości, można się domyślać po zniszczeniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to stosownie powinien zostać za to ukarany, a ona za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i tyle w temacie... jeszcze raz powtarzam ! NIE POWINNA SIĘ ZNALEŹĆ W OGÓLE NA TEJ DRODZE SKORO PORUSZAŁY SIĘ NIĄ INNE POJAZDY ! LUDZIE WŁĄCZCIE MYŚLENIE !!
wiesz po co w mieście jest ograniczenie prędkości ? po to żeby błąd jednego z kierowców, np. wymuszenie, nie kończyło się śmiercią innych uczestników ruchu.   OK, wymusiła, ale za skutki wypadku zapewne będzie odpowiadał kierowcy hondy, nie jest bez winy.   I nie pisz bzdur że możesz jechać 200 km/h bo masz pierwszeństwo i jesteś królem szosy :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po twojej wypowiedzi można stwierdzić jedno; należysz do grupy impotentów umysłowych.   Mogę zapier.... nawet 200km/h ty wjeżdżasz z pod porządkowanej doprowadzasz do wypadku i to ty jesteś winny nie ja. Mi mogą jedynie dać mandat za prędkość i to pod warunkiem że mi to udowodnią.
  ciekawe myślenie. Po ch... ci mandat za prędkość do trumny ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ginie...
 
Niech ginie...
KRETYN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę zapier.... nawet 200km/h ty wjeżdżasz z pod porządkowanej doprowadzasz do wypadku i to ty jesteś winny nie ja. Mi mogą jedynie dać mandat za prędkość i to pod warunkiem że mi to udowodnią.
Oraz na podstawie śladów hamowania,zeznań świadków ocenić prędkość i "przybić" Ci współsprawstwo wypadku. Bywały już takie zdarzenia.Niestety Policjantowi na miejscu musi się chcieć a to niestety nie jest częste i idą na łatwiznę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
predkosc nie zabija , to brak umiejetnosci zabija
Nie prędkość zabija tylko nagła jej utrata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...